Okna

Stolarka okienna to jeden z kluczowych elementów wykończenia każdego domu czy mieszkania. Okna pełnią nie tylko funkcję ochronną, ale również izolacyjną i estetyczną, bo odgrywają znaczącą rolę w aranżacji wymarzonego wnętrza. Obecnie najbardziej powszechnie używanym typem stolarki okienne są okna z PVC oraz okna aluminiowe. Do łask powracają również okna drewniane, które straciły swoją popularność na rzecz okien z tworzyw sztucznych chociażby ze względu na cenę.


Okna to propozycja dla tych, którym zależy na stworzeniu wyjątkowej atmosfery wnętrza. Łączą w sobie bogate wzornictwo i nowoczesność, dzięki czemu doskonale nadają się zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych budynków. Projektujemy także nadające domowi niepowtarzalny charakter okna i drzwi na indywidualne zamówienie oraz rekonstruujemy zabytkową stolarkę do pałaców, dworków i rezydencji, której wykończenie jest wykonywane ręcznie z najwyższą troską o każdy detal.

Nasze okna oferują wiele możliwości w zakresie projektowania, dzięki czemu można je optymalnie dostosować do potrzeb klientów.

Okna PVC

Oferujemy Państwu okna w systemach REHAU, GEALAN i SALAMANDER.

Dwie sprawdzone marki gwarantują solidność okien PCV. Wybór okien jest ważny. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie specjalnie dla Państwa. Okna idealnie wyprofilowane wykonane w systemach REHAU – do domów pasywnych, rozwiązania energooszczędne i okna standardowe. W budynkach nowych, modernizowanych, jedno – czy wielorodzinnych, mieszkalnych czy użytkowych. Okna dla wymagających w systemach GEALAN i SALAMANDER to solidne okna o różnych możliwościach zastosowań. 

Rozwiązania ekonomiczne i te zaawansowane technologicznie. Jakość w pełnej palecie kolorów.

Okna drewniane

Okna drewniane to propozycja dla tych, którym zależy na stworzeniu wyjątkowej atmosfery wnętrza. Dla miłośników natury i klimatu drewna mamy specjalną linie produktów SOLENS

Okna drewniano aluminiowe

Okna i drzwi wykonane w systemie drewniano-aluminiowym to najnowsze osiągnięcie konstrukcyjne, stworzone na potrzeby współczesnej architektury, która stawia coraz to nowe wyzwania.


Poprzez zastosowanie wewnętrznego drewnianego szkieletu konstrukcyjnego z zewnętrzną lekką konstrukcją aluminiową produkt ten łączy w sobie zalety tak wysoko cenione przez klientów.
Stolarka drewniano-aluminiowa nadaje domowi ciepłą atmosferę, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu, gdyż nie wymaga konserwacji oraz ma mniejszą wrażliwość na warunki atmosferyczne.

Okna aluminiowe

Okna i drzwi aluminiowe to praktyczne i dobrze przemyślane rozwiązania. Dzięki zastosowaniu bogatej gamy kolorów i kształtów podkreślają niepowtarzalną formę budynku. Trwałość, łatwość w utrzymaniu i optymalny poziom zabezpieczenia zapewniają maksymalnie komfortowe i bezpieczne użytkowanie.

Szeroka gama specjalistycznych okuć sprawia, że idealnie nadają się do zastosowania
w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej, salonach sprzedaży oraz galeriach handlowych.