Ogrodzenia

Ogrodzenia stalowe

Oferujemy nowoczesne ogrodzenia w różnorodnych stylach i wzorach. Od tradycyjnych paneli po nowoczesne modele ogrodzeń pionowych i poziomych. Każdy model dostępny jest jako kompletny system bram, furtek i sekcji ogrodzeń. Nowoczesny system technologiczny gwarantuje wysoką odporność na warunki atmosferyczne.

Trwałość produktów potwierdzają certyfikaty i zezwolenia na powłoki malarskie oraz normy ISO dotyczące procesów spawalniczych.

Ogrodzenia aluminiowe

Szukasz aluminiowego ogrodzenia dla swojej posesji?

Zależy Ci na wysokiej estetyce, dużej trwałości i przystępnej cenie? Jeśli chcesz zbudować ogrodzenie, które przez wiele następnych lat nie będzie wymagać konserwacji, zachowując swój oryginalny, elegancki wygląd?


Jeśli tak, właśnie u nas znajdziesz taki produkt.

Napędy do bram wjazdowych

Wygoda, która zachwyca, i bezpieczeństwo, które przekonuje.

Zdalnie sterowany napęd do bram wjazdowych sprawia, że obsługa bramy jest maksymalnie komfortowa, a to za sprawą wykorzystanej w nim, sprawdzonej pod każdym względem, technologii. Dzięki funkcji łagodnego startu i zatrzymania brama wyposażona w napęd do bram wjazdowych porusza się zawsze płynnie i cicho. Z kolei funkcja rozpoznawania przeszkód niezawodnie chroni ludzi i przedmioty, a przez to daje Państwu poczucie bezpieczeństwa.

Napędy do bram wjazdowych są niezwykle praktyczne — przykładem może być automatyczna funkcja domykania, która zamyka bramę po określonym przez użytkownika czasie (wymagana fotokomórka), posiadają one także funkcję częściowego otwierania, umożliwiającą przejście osób bez konieczności otwierania całej bramy.

Domofony

Nowoczesne domofony umożliwiają bezproblemową komunikację między właścicielem posesji a oczekującymi pod bramą gośćmi.

U nas znajdą Państwo gotowe zestawy domofonowe oraz wszystkie niezbędne komponenty najwyższej jakości gwarantujące sprawną komunikację w domu, bloku lub firmie.
Proponujemy nie tylko gotowe już zestawy, ale również akcesoria .Cały asortyment wyróżnia się doskonałą jakością i wytrzymałością, dzięki czemu domofony będą służyły niezawodnie przez wiele lat.


Proponujemy przede wszystkim gotowe już zestawy – zróżnicowane pod względem funkcjonalności czy sterowania. Wśród naszego asortymentu nie brakuje domofonów pozwalających na bezprzewodowe sterowanie.