Bramy przemysłowe

Przemysłowe bramy segmentowe

Bramy  otwierają się pionowo, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą.

Segmenty bramy mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo nad otworem lub równolegle do skośnego dachu. Bogata oferta przemysłowych bram segmentowych obejmuje bramy ze stali lub aluminium oraz w kombinacji stali i aluminium, a także przekonuje najnowocześniejszym wzornictwem i wysokim poziomem bezpieczeństwa potwierdzonym certyfikatem.Przemysłowe bramy segmentowe nowej serii 60 są wyjątkowo szybkie, ciche i łatwe w montażu.

Zapewniają także dobrą ochronę przed włamaniem.

Przemysłowe bramy rolowane

Przemysłowe bramy rolowane Hörmann – ekonomiczne, trwałe i niezawodne.


Przemysłowe bramy rolowane Hörmann wykonane z aluminium i stali wyróżniają się prostą konstrukcją z składającą się z niewielu elementów, dzięki czemu nie wymagają częstej konserwacji i są bardzo ekonomiczne. Ponadto bramy rolowane zwijają się kompaktowo za nadprożem, dzięki czemu zajmują bardzo mało miejsca i pozwalają oszczędzić cenną powierzchnię po bokach otworu i w obszarze sufitu.
Firma Hörmann ma w swojej ofercie przemysłowe bramy rolowane pasujące do każdego zastosowania: kompaktowa brama rolowana SB lub DD może być stosowana jako zajmujące mało miejsca nocne zamknięcie sklepów w centrach handlowych, a także w obiektach logistycznych, halach użytkowych i magazynowych. Brama rolowana TGT i DD jest najczęściej wykorzystywana do bezpiecznego zamykania garaży zbiorczych i wielopoziomowych parkingów. Doskonałym rozwiązaniem do dużych otworów są jest połączenie bramy  / kraty rolowanej  za pomocą systemu SSG DD. Bramy te mogą mieć nawet 36 m szerokości i 9 metrów wysokości.


Wysoko wyspecjalizowana produkcja bram rolowanych Hörmann wykracza daleko poza zwykłe standardy. Nad realizacją specjalnych rozwiązań czuwa nasz solidny i pomysłowy zespół
Zewnętrzne zastosowanie przemysłowych bram rolowanych jest znaczące ze względu na bardzo dużą oszczędność energii.

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne – o wiele więcej niż prędkość.


Bramy szybkobieżne marki Hörmann nadają się do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ich krótki czas otwierania i zamykania pozwala ulepszyć procesy zakładowe i ograniczyć straty energii.
Na zewnątrz budynku najlepiej sprawdzi się szybka brama spiralna HS 7030 PU zbudowana z paneli ocieplanych pianką PU, gwarantujących jej wysoką izolacyjność cieplną. Montaż bramy szybkobieżnej Iso Speed Cold z profilami o grubości 100 mm zalecany jest natomiast do chłodni i mroźni, a także wszędzie tam, gdzie potrzebują Państwo bramy skutecznie oddzielającej strefy z dużą różnicą temperatur.
W elastycznych bramach szybkobieżnych zastosowano innowacyjny profil przypodłogowy SoftEdge, który umożliwia ponowne wprowadzenie kurtyny w prowadnice w przypadku kolizji. Pozwala to uniknąć przerw w pracy i kosztownych napraw. Dzięki takiemu rozwiązaniu są one wyjątkowo bezpieczne i ekonomicznie. Firma Hörmann chce dostarczać skuteczne rozwiązania sprawdzające się w standardowych sytuacjach, a także te do zastosowań specjalnych i dopasowane do Państwa indywidualnych wymagań.
W bramach szybkobieżnych firmy Hörmann wykorzystano sterowanie z przetwornicą częstotliwości FU, które zmniejsza jej zużycie, a przez to przedłuża jej żywotność. Dostępna w standardzie krata świetlna zabezpiecza płaszczyznę zamykania bramy do wysokości 2500 mm – to wpływa na wysokie bezpieczeństwo funkcjonowania.


W naszej ofercie znajdą Państwo również elastyczne bramy szybkobieżne do zastosowania w przemyśle spożywczym czy pomieszczeniach sterylnych oraz chroniące personel przed wypadkami poprzez zastosowanie specjalnych zabezpieczeń.

POZNAJ POZOSTAŁE PRODUKTY

ZAOBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU